Yon siljish bilan karton qisqichlar

Uy / Barcha qo'shimchalar / Yon siljish bilan karton qisqichlar

Yon siljish bilan karton qisqichlar

Mahsulot tavsifi


Niuil 3 tonna dizel forklift yuk mashinasi haqida ma'lumot

1. Dvigatel: Yaponiyaning ISUZU va YANMAR dvigatellari bilan 3 tonna dizel forklift narxi

2. Ko'tarish balandligi: 3.0m, 3.5m, 4m, 4.5m, 5m va 6m

3. TCM texnologiyasidan foydalangan holda, dizel / benzin / LPG dvigateli ixtiyoriydir

4. Mast: keng pog'onali 2 pog'onali mast, 2 bosqichli bepul ko'tarish mastikasi va 3 bosqichli bepul ko'tarish mastikasi

5. Yon siljish: Xitoy va Cascade markasi

6. Shinalar: Qattiq shinalar, Oq rangsiz shinalar, Ikkita oldingi shinalar

7. Mijozlarning maxsus ehtiyojlari uchun ixtiyoriy yopiq korpus dizayni

8. Har qanday ish sharoitida operator qulayligi uchun ixtiyoriy A / C va isitish

9. Uzunroq vilkalar

Niuli sizning eng yaxshi tanlovingiz bo'ladi.

1. Ishlab chiqarish tajribasi: 10 yildan ortiq
2 Afzallik: Mahsulotning har bir detalida sifat nazorati. Biz Xitoyning deyarli barcha forklift brendlariga ehtiyot qismlarni etkazib beramiz.
3. Biz ishlab chiqaradigan narsalar: har bir zaxira buyumlar va forklift yig'indisi.
4. Bizning mijozlar oldidagi majburiyatimiz: eng past narx emas, eng yaxshi sifat va eng maqbul narx.

Umumiy1ModelCPC30 /

CPCD30

CPC35 /

CPCD35

2Quvvat turiDizel / GAZDizel / GAZ
3Nominal sig'imKg30003500
4Yuk ko'tarish markazimm500500
Xarakterli va

O'lchov

5Olib tashlash balandligimm30003000
6Vilkalar hajmimm1070*125*451070*125*45
7Mast nishab burchagiDarajasi6 ° / 12 °6 ° / 12 °
8Old overhang (orqa tomoni uchun g'ildirak markazi)mm500500
9Erni tozalash (Mastning pastki qismi)mm126126
10Umumiy o'lchovUmumiy uzunligi (vilkalar bilan / bo'lmagan holda)mm3790/27003980/2890
11Umumiy kenglikmm12301230
12Mast pastga tushirilgan balandlikmm21052105
13MastExtended balandligi (orqa tomoni bilan)mm41104110
14Qo'riqchi balandligimm21402140
15Radiusni burish (tashqarida)mm24152640
16Min. kesishgan yo'lakmm25002700
Ishlash17TezlikSayohat (to'liq / bo'sh)km / soat18/1918/19
18Yuk ko'tarish (to'liq / bo'sh)mm / s460/540360/440
19Maks.Graadeability%2020
Shassi20ShinalarOld tomondan28X9-15-12PR28X9-15-12PR
21Orqa6.50-10-10PR6.50-10-10PR
22G'ildirak bazasimm1650850
23O'z-o'zidan tortishkg42804500
Quvvat &

Etkazish

24BatareyaKuchlanish / quvvatV / Ah12/12012/120
25DvigatelModelC240C490BPGQC495G4JG2
26Ishlab chiqaruvchiISUZUSinchangQuanChaiISUZU
27Nominal chiqish / aylanish tezligikVt / aylanish tezligi34.3/250040/265042/265044/2450
28Nominal moment / aylanish tezligiN / soat / daq137.7/1800160/1800-2000174/1980186/1600-1800
29Tsilindr raqami4444
30Qon tomirining urishimm86x10290X10595x10595.4X107
31O'chirishcc2369267029803059
32Yoqilg'i bakining hajmiL60606060
33EtkazishTuriMexanik / gidravlikShlangi
BosqichFWD / RVS1/1(2/2)/1/11/1(2/2)/1/1
34Biriktirish uchun ish bosimiMpa17.517.5

Videolar


 

, , ,